Menu Zavřeno

Stavebniny Fryšták

V začátcích roku 2014 jsme pro Vás zřídili maloobchodní prodejnu stavebního materiálu ve Fryštáku.

Již od počátku naší prodejny stavebnin jsme zákazníkům nabídli několik druhů kameniva a písku, jejichž prodej se díky výhodné ceně a volbě nejpoužívanějších frakcí drží stále na prvním místě. Zároveň s tím jsme začali nabízet kanalizační trubky, kolena, chráničky a drenážní trubky ve všech nejpoužívanějších velikostech.

trubky

Na základě odezvy našich zákazníků jsme se rozhodli zapůjčovat stroje, které zrovna nebyly využívané naší společností. Tak se zrodil nápad a od té doby Vám můžeme nabídnout k zapůjčení stroje k úpravě terénu, řezačky na beton a štěpkovač na drcení větví.

Tímto to však neskončilo a tak se náš sortiment rozrostl o další položky, jako je dlažba Holland, ztracené bednění, geotextilie, nopová fólie Guttabeta Star, zdící malta a cementový potěr Cemix a také nově plastové jímky na vodu a vodoměrné šachty.

Kompletní nabídku všech položek naleznete na stránce Katalog, případně si můžete jejich dostupnost zjistit napsáním na e-mail prodej@novaagrotis.cz nebo zavoláním na číslo 773 820 520 (kdykoliv během otevírací doby).
Nacázíme se na adrese:

Holešovská 449
763 16 Fryšták

(za autodílnou BOSCH Šafář)