Menu Zavřeno

Stavebniny Fryšták

V začátcích roku 2014 jsme pro Vás zřídili maloobchodní prodejnu stavebního materiálu ve Fryštáku.

Již od počátku naší prodejny stavebnin jsme zákazníkům nabídli několik druhů kameniva a písku, jejichž prodej se díky výhodné ceně a volbě nejpoužívanějších frakcí drží stále na prvním místě.

IMG_2226
Jpeg

Zároveň s tím jsme začali nabízet široké portfolio kanalizačních trubek, kolen, přechodek a dalších kanalizačních komponent. Nechybí nám však ani chráničky a drenážní trubky ve všech nejpoužívanějších velikostech.

Tímto to však neskončilo a tak se náš sortiment rozrostl o další položky, jako je dlažba Holland/Holand, ztracené bednění, geotextilie, nopové fólie Guttabeta Star, zdící malty, cementové potěry Cemix a naskladňujeme  kvalitní vodoměrné šachty českého výrobce, osvědčené námi i našimi zákazníky.

vodomerka

 

 

Naleznete se na adrese:

Stavebniny NOVAAGROTIS

Holešovská 449

763 16 Fryšták

Kompletní nabídku všech položek naleznete na stránce Katalog, případně si můžete jejich dostupnost zjistit napsáním na e-mail prodej@novaagrotis.cz nebo zavoláním na číslo 773 820 520 (kdykoli během otevírací doby).

Mimořádné omezení prodeje naší pobočky - Koronavirus

Z důvodu usnesení vlády České republiky č. 211 o přijetí krizového opatření ze dne 14. 3. 2020 je na naší prodejně stavebnin do odvolání přerušen maloobchodní prodej a poskytování služeb konečným spotřebitelům.

Pro firmy a podnikatelé je v souladu s usnesením umožněn prodej  od 8.00 do 11.00 po předchozí telefonické domluvě na tel. 773 820 520.