Menu Zavřeno

O nás

POČÁTKY

Naše historie se začala psát již v roce 1991, kdy se vzhledem k soudobým událostem zrodila myšlenka vlastního podnikání v oblasti zemních prací. Ještě tentýž rok tak vznikla živnost pod dlouho užívaným názvem: Josef Plhák - AGROTIS.

stairway-828883_1920

V úplných začátcích veškerou práci vykonávali pouze tři zaměstnanci. Již v tu dobu jsme se zaměřovali na zemní práce, odvodnění, kanalizace a práce pro energetické odvětví (výkopy pro kabeláž, trafostanice a kácení stromů v blízkosti elektrického vedení).

S navyšujícím počtem zakázek přišel na řadu nábor nových zaměstnanců a úměrně tomu došlo k rozšíření portfolia pracovních strojů v rámci zefektivnění odváděné práce.

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

Roku 2004 jsme se rozhodli k velkému, avšak zcela pochopitelnému kroku založit společnost s ručením omezeným a současně s tím do tohoto nového subjektu převést všechny své stávající zaměstnance. Jméno NOVAAGROTIS s.r.o. se za dobu své působnosti dostatečně dostalo do povědomí veřejnosti i dalších společností a se stejným jménem tak fungujeme dodnes.

ROZŠÍŘENÍ PŮSOBNOSTI

Vzhledem k expanzi a potřebě nových prostor ke skladování materiálů i zařízení jsme v roce 2011 otevřeli v přilehlém městě Fryšták pobočku, sloužící původně pouze k potřebám společnosti. Jelikož ale poskytovala dostatečně velké prostory s potřebou neustálého naskladňování materiálu, otevřeli jsme ji na sklonku roku 2013 veřejnosti jako maloobchodní prodejnu s pískem, kamenivy a kanalizačním potrubím. Od této doby však uběhl dlouhý čas a i náš sortiment prošel postupným rozšířením jak na základě potřeb společnosti, tak i samotných zákazníků.

7B904267-950C-4B27-B22A-F300E3EE65CE

SOUČASNOST

V současné době zaměstnáváme více, než 20 zaměstnanců a vykonáváme práce pro významné společnosti, organizace, města, obce, ale i pro fyzické osoby. Zároveň provozujeme prodejnu stavebnin s rozšířeným portfoliem produktů, které naleznete v našem internetovém katalogu.

SPOLUPRÁCE

Společnosti, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, nebo jsme v minulosti spolupracovali: